Spora ve Sporcuya Desteğimiz Devam Ediyor

Spora ve Sporcuya Desteğimiz Devam Ediyor

Tekkeköy Dereceye Giren Sporcular Yetiştirmeye Devam Ediyor Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdürüyor. Sporun farklı alanlarında binin üzerinde lisanslı sporcunun bulunduğu Tekkeköy ilçesinde belediye gençlerin ve sporcuların her türlü ihtiyaçlarını giderebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Spora ve Sporcuya Desteğimiz Devam Ediyor

Tekkeköy Dereceye Giren Sporcular Yetiştirmeye Devam Ediyor

Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdürüyor.

Sporun farklı alanlarında binin üzerinde lisanslı sporcunun bulunduğu Tekkeköy ilçesinde belediye gençlerin ve sporcuların her türlü ihtiyaçlarını giderebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tekkeköy’de Spor Tesisi Sayısı Dört Kat Artık

Tekkeköy’de son beş yılda spor tesislerinin sayısının dört kat arttığına değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Görevi devraldığımızda gençlerimizin ve sporcularımızı sportif faaliyetlerini sürdüreceği tesis sayısı sınırlıydı. Bizlerde gençlerimizin ve sporcularımızın daha iyi şartlarda kendi alanlarında sportif faaliyetler sürdürebilmeleri için ilçemizin dört bir yanına spor tesisleri inşa ettik” dedi.

Tekkeköy Spor Kulübü Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor

İlçenin her bölgesinde farklı amaçlarla yapılan tesislerin faaliyet gösterdiğine değinen Başkan Togar, “Sağlıklı bir yaşam için spor olmazsa olmaz bir faaliyet. Herkesin boş zamanlarını değerlendirmenin yanında sağlık için spor yapması çok önemli. Bizlerde bu gerekliliği bilerek ilçemizi spor tesisleri ile donattık. Halı sahalar, spor kompleksleri, yürüyüş yolları, fitness salonları, açık alan spor aletleri ile elimizden geldiğince her mahallemizi buluşturduk. Yine Tekkeköy Belediyesi Spor Kulübü kurarak farklı alanlarda sportif faaliyetler yürüten geçlerimize ve sporcularımıza her türlü desteği sağladık. Bunun yanında sporcularımız bizi şehir dışında ve uluslar arası müsabakalarda temsil ederek ilçemizin adını her yerde duyuruyor. Gençlerimizin sporun birçok dalında ilçemizi dünyanın dört bir yanında temsil etmesi ve dereceye girmesi bizleri gururlandırıyor. Tekkeköy Belediye Spor Kulübü sporcularından Mustafa Şahin kardeşimiz Uluslararası Gürcistan Batum Grekoromen Güreş Şampiyonasında 3. olarak bizleri mutlu etti. Kıymetli hocası Ahmet Erinç ve evladımızı yetiştiren kıymetli babasını tebrik eder, kardeşimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.