Tekkeköy’de Bayram Bir Başka Güzel

Tekkeköy’de Bayram Bir Başka Güzel

Tekkeköy’de Geleneksel Bayramlaşma Tekkeköy’de Meydanda Bayramlaşma Geleneği Bozulmadı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın göreve gelmesiyle başlatılan Meydanda bayramlaşma artık gelenekselleşti. Tekkeköy Belediyesi bayramlaşmaları artık gelenekselleşerek her bayramda açık alanda Tekkeköy meydanında yapılıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından başlatılan meydanda bayramlaşma geleneği artık benimsenerek tüm Tekkeköy tarafından kabullenildi.

Tekkeköy’de Bayram Bir Başka Güzel

Tekkeköy’de Geleneksel Bayramlaşma

Tekkeköy’de Meydanda Bayramlaşma Geleneği Bozulmadı  

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın göreve gelmesiyle başlatılan Meydanda bayramlaşma artık gelenekselleşti.

 Tekkeköy Belediyesi bayramlaşmaları artık gelenekselleşerek her bayramda açık alanda Tekkeköy meydanında yapılıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından başlatılan meydanda bayramlaşma geleneği artık benimsenerek tüm Tekkeköy tarafından kabullenildi.

Tekkeköy’de Coşkulu Bayramlaşma

Tekkeköy’de açık alanda ilçe meydanında düzenlenen bayramlaşmaların halk tarafından benimsendiğini ve artık gelenekselleştiğini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ‘‘2014 yerel seçimlerini kazandığımız günden bu zamana kadar döt yıldır tüm bayramlaşmalarımızı Tekkeköy meydanında açık alanda gerçekleştiriyoruz. Kurban ve Ramazan Bayramlarımızı dört yıldır hep meydanda halkımız ile iç içe yaptık. Kapalı ortamlarda, binalarda bayramlaşma yapmaktansa geniş ferah ve halkla iç içe meydanda bayramlaşma programı yapıyoruz. Böylelikle vaandaşlarımız ile aramızdaki mesafeleri kaldırarak, kucaklaşıyoruz. Birçok insan makamlarda yapılan protokol havasındaki bayramlaşmalardan çekiniyor ve katılamıyor. Açık alanda tertip ettiğimiz bayramlaşma programımızın amacı halkımız ile aradaki mesafeleri kaldırıp, bayramlaşmayı protokol havasından çıkartıp bütünleşmeyi, birlikteliği sağlamaktı. Bunu da başardık. Halkımızın yoğun katılım sağlaması bunun en güzel göstergesidir.

Başkan Togar, Ramazan Bayramını Kutladı

Bayramlar dargınlıkların barıştığı, küslüklerin son bulduğu, birlik beraberliğin kaynaşmanın en güzel şekilde yaşandığı dini günlerimizdendir. Bizde bayram havasına yakışır bir şekilde ilçemiz meydanında bayramlaşma yaptık. Bir kez daha tüm ülkemizin ve hemşerilerimiz Mübarek Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 

Tekkeköy Meydanındaki geleneksel Bayramlaşma programına Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Tekkeköy ilçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti ilçe teşkilatı, Tekkeköy Belediyesi Başkan yardımcıları, Tekkeköy Belediye meclis üyeleri, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Togar Çocukları Unutmadı

Bayramları bayram yapan ve en güzel şekilde yaşayan çocuklarımızdır. Onlar bayramın neşesi ve rengidir. Bayramlaşma programlarımızda çocukları görmek bana ayrı bir mutluluk veriyor diyen Başkan Togar, bayramlaşmaya gelen çocuklarla ayrıca ilgilenip harçlık dağıttı.