Tekkeköy’de Maneviyat Yüklü Program Tekkeköy’de Kadir Gecesi Özel Programı Seccadeni Almaya Gel

Tekkeköy’de Maneviyat Yüklü Program Tekkeköy’de Kadir Gecesi Özel Programı Seccadeni Almaya Gel

Tekkeköy Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda bin yıldan hayırlı Kadir Gecesini maneviyat yüklü programlarla kutlayacak. Kadir Gecesini “Seccadeni Almaya Gel” Programıyla kutlayacaklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tüm halkımızı 10 Haziran Pazar akşamı Kadir gecesini maneviyat yüklü programla kutlamak üzere Lojmanlar Pazar yeri alanındaki ramazan sokağımıza davet ediyorum” dedi. Tekkeköy Belediyesi tarafından her yıl yapılan Kadir Gecesi Özel Programı “Seccadeni Almaya Gel” etkinliğinde bu yılda Tekkeköylüler maneviyat yüklü bir gece geçirecekler. Teravih Namazı ve ‘Seccadeni Almaya Gel’ programında semazen gösterileri, Kuran-ı Kerim tilaveti, İlahiler ve Teravih namazı sonrasında Sakal-ı Şerif ziyarete açılacak.

Tekkeköy’de Maneviyat Yüklü Program

Tekkeköy’de Kadir Gecesi Özel Programı

Seccadeni Almaya Gel

Tekkeköy Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda bin yıldan hayırlı Kadir Gecesini maneviyat yüklü programlarla kutlayacak.

Kadir Gecesini “Seccadeni Almaya Gel” Programıyla kutlayacaklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tüm halkımızı 10 Haziran Pazar akşamı Kadir gecesini maneviyat yüklü programla kutlamak üzere Lojmanlar Pazar yeri alanındaki ramazan sokağımıza davet ediyorum” dedi. 

Tekkeköy Belediyesi tarafından her yıl yapılan Kadir Gecesi Özel Programı “Seccadeni Almaya Gel” etkinliğinde bu yılda Tekkeköylüler maneviyat yüklü bir gece geçirecekler. Teravih Namazı ve ‘Seccadeni Almaya Gel’ programında semazen gösterileri, Kuran-ı Kerim tilaveti, İlahiler ve Teravih namazı sonrasında Sakal-ı Şerif ziyarete açılacak.

Ramazanın tüm güzelliklerini paylaştık

Kadir Gecesi Tekkeköy Lojmanlar Pazar yeri alanındaki Ramazan Sokağında düzenlenecek olan “Seccadeni Almaya Gel” etkinliğine tüm vatandaşları davet eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “11 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşamanın burukluğunun yanında bayrama yaklaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu mübarek ayı halkımız ile birlik beraberlik içerisinde aynı sofraları paylaşarak geçirdik. Her gün başka bir mahallemizde oruçlarımızı açtık. Ardından yine her gün başka bir mahallemizde teravih namazlarımızı eda ettik. Teravih namazı öncesi ve sonrası vatandaşlarımız ile hasbihal ettik. Ramazanın tüm güzelliklerini ve maneviyatını paylaştık” dedi.

 Herkese Namaz Kılacakları Seccade Hediye edilecek

Programa katılan herkese namaz kılacakları seccadelerin hediye edileceğini söyleyen Başkan Togar, “Her yıl Kadir gecesi düzenlediğimiz ve binlerce vatandaşımızın aynı safta teravih namazını kıldığı “Seccadeni Almaya Gel” kadir gecesi özel etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum. 10 Haziran Pazar akşamı Kadir Gecesi etkinlikleri kapsamında ilçemizde maneviyat yüklü bir gece yaşanacak. Semazen gösterileri, Kuran-ı Kerim tilaveti, İlahiler ve Teravih namazı ile Sakal-ı Şerifinde ziyarete açılacağı “Seccadeni Almaya Gel” Kadir Gecesi Özel Programına tüm halkımızı davet ediyorum. Bayanlara özel namaz kılma yerinin ayrıldığı programımızda programımıza katılan herkese seccade hediye edilecektir. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Kadir gecesini kutluyorum” diye konuştu.